Medarbetare

Välkommen till din

auktoriserade redovisningsbyrå

i Nacka!

Sedan starten 2005 har Nacka Konsulterna AB utvecklats med stormsteg och nu är vi åtta medarbetare som tillsammans besitter en mycket stor kompetens och bredd inom området. Vi är ett glatt gäng som trivs med siffror och att hjälpa andra med redovisningsfrågor.

 

Välkommen att kontakta oss!

Medarbetare

*

Anna-Karin Pettersson

Auktoriserad redovisningskonsult och delägare

 

anna-karin.pettersson@nackakonsulterna.se

*

Anette Ullén

Redovisningskonsult

 

0769-00 86 00

anette.ullen@nackakonsulterna.se

*

Emma Åkerlund

Redovisningsassistent

 

0700-90 22 79

emma.akerlund@nackakonsulterna.se

*

Emma Pettersson

Administrativ assistent


08-684 271 15

emma.pettersson@nackakonsulterna.se

*

Sara Bergman

Redovisningskonsult


0737-24 00 73

sara.bergman@nackakonsulterna.se

*

Anna Winquist

Personal och administrativ chef


0703-16 01 94

anna.winquist@nackakonsulterna.se

*

Ida Helin

Redovisningsassistent

 

0703-30 75 56

ida.helin@nackakonsulterna.se

*

Mirela Mustafalic

Redovisningsassistent (mammaledig)


08-684 271 15

mirela.mustafalic@nackakonsulterna.se

Nacka Konsulterna AB

Auktoriserad Redovisningsbyrå

Edövägen 2

132 30 Saltsjö-Bo





Öppettider: mån-fre 09-16

 

Tel: 08-684 271 15

info@nackakonsulterna.se


Copyright © All Rights Reserved