Medarbetare

Välkommen till din

auktoriserade redovisningsbyrå

i Nacka!

Sedan starten 2005 har Nacka Konsulterna AB utvecklats med stormsteg och nu är vi nio medarbetare som tillsammans besitter en mycket stor kompetens och bredd inom området. Vi är ett glatt gäng som trivs med siffror och att hjälpa andra med redovisningsfrågor.

 

Välkommen att kontakta oss!

Medarbetare

*

Anna-Karin Pettersson

Auktoriserad redovisningskonsult och delägare

 

anna-karin.pettersson@nackakonsulterna.se

*

Anette Ullén

Redovisningskonsult

 

0769-00 86 00

anette.ullen@nackakonsulterna.se

*

Emma Åkerlund

Redovisningsassistent

 

08-684 271 15

emma.akerlund@nackakonsulterna.se

*

Emma Nordlöf

Administrativ assistent


08-684 271 15

emma.nordlof@nackakonsulterna.se

*

Ida Helin

Redovisningskonsult

 

0703-30 75 56

ida.helin@nackakonsulterna.se


*

Anders Pettersson

Administrativ assistent


08-684 271 15

anders.pettersson@nackakonsulterna.se

*

Luminita Ignat

Redovisningsassistent

 

08-684 271 15

luminita.ignat@nackakonsulterna.se

*

Mirela Mustafalic

Redovisningsassistent


08-684 271 15

mirela.mustafalic@nackakonsulterna.se

*

Anna Winquist

Personal och administrativ chef


0703-16 01 94

anna.winquist@nackakonsulterna.se

Nacka Konsulterna AB

Auktoriserad Redovisningsbyrå

Edövägen 2

132 30 Saltsjö-Bo





Öppettider: mån-fre 09-16

 

Tel: 08-684 271 15

info@nackakonsulterna.se


Copyright © All Rights Reserved